>

Solidworks Kurs Başvuru Formu

Sponsor Bağlantı

Solidworks bayisi yenasoft tarafından verilen 500$ kursa katılma hakkı elde etmek için aşağıdaki linke tıklayarak formu eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz formu doldururken dikkat etmeniz gerekenler ;
1- Eğer bir alana yazacak bişeyiniz yoksa yok yazmanız yeterli.
2- Bilgilerin mutlaka doğru olması gerekiyor.
3- En önemli kısmı bu kursa neden katılmak istiyorsunuz kısmıdır. Doldururken özen göstermeniz yararınıza olacaktır.

YENASOFT SOLİDWORKS KURSU BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

Sponsor Bağlantı

8 yorumlar

 1. ERDOĞAN DAVULCU

  bir tasarımcı olarak tasarımlarımı daha mükemmel hale getirebilmek için solidworks kursunun çok iyi olacağının kanaatindeyim.

 2. Yeni bir ise başladım ve bu program yeni isimde kullanılıyor.Bu zamana kadar çalıştığım illerde solidworks eğitimi veren yer yoktu…bu nedenle eksikliğini hep hissettim.simdi ankaradayım ve bu fırsatı değerlendirmek istiyorum…

 3. CAFER ŞİMŞEKER

  BEN MUCİT MACİT CAMBO.NE ZAMAN BİR ŞEY TASARLASAM KAFAYA YAZIYOM.BÜTÜN MAKİNELERİ KULLANIYORUMDA (TORNA FİREZE TAŞLAMA SU JETİ TEL EREZYON VS.VS).2-3 BOYUT ÇİZİMİNE GELİNCE ORDA TAKILIP KIRMIZI IŞIKTA DUDUR GİBİ BAKIYORUM.HER ŞEYİ KENDİ KENDİME ÖĞRENDİĞİMDEN SOLİDİ ÇÖZEMEDİM.KONULARIMDA UZMANIMDA.BANA BUNU ÖZET VE NETTEN ÖĞRETECEK KİŞİ BULAMADIM.ÖĞRENMEK DERKENE ONU SU GİBİ İÇMEM LAZIM. ANINDA BEYİMDEKİ HARDDİSKDEKİ ŞEKİLLERİ 3.0 HIZINDA ÇİZİME AKTARMAM LAZIM.BİRÇOK PROĞRAMLARI İNCELEDİM.BENİM İÇİN SOLİDE KARAR VERDİM.ÇALIŞTIĞIM FİRMADA (SERAPOOL) BİR ÇOK PROGRAMLAR VAR.SOLİDDE VAR.AMA BENDE TIK YOK.O BANA BAKIYOR BEN ONA.(BİLGİSAYARA).BU SENE KENDİME YATIRIM YAPIM DEDİM.İ7 İYİ BİR LAPTOK ALDIM.SIRF AMAÇ SOLİDİ YÜKLEYİP ÖĞRENMEKTİ.ÇALIŞTIĞIM ARKADAŞ UFAKTAN UFAKTAN BAŞLANĞIÇ SEVİYESİNDEN GİDİYORDUK İŞTEN AYRILINCA KALDIK ORTADA.NERDE DEVLET , NERDE MİLLET. ORTADA KALDIK BİRADER.500$ YOKKİ.KATILALIM KURSA.İSTANBUL ERENKÖYDEYİM.HAFTA SONU YAKIN CANİBİMDE VARSA KURS KATILIRIZ ELBET.YAŞ ELLİYE DAYANDI FAKAT AĞIR AĞIR ÇIKTIK BU BASAMAKLARDAN.BİLGİYE TALİBİZ.TALEBEYİZ HALA.ÖĞRENCİ KABUL EDERSENİZ OLURUZ TALİP.KABUL ETMEZSENİZ OLURUZ CAHİL.SAYGI VE SEVGİLERLE HOŞÇAKALIN.

 4. Kaynak mühendisiyim firma ortağıyım

 5. Ibrahim Eroğlu

  Içimde ki öğrenme hevesi

 6. Makina mühendisliği 2. Sınıfa geçtim ve çizim hocamın derslere gelmemesinden dolayı hep bi eksiklik oldu özellikle solidworks normalde Karabük üniversitesindeyim fakat bu sene Hacettepe de Farabi programından faydalanıcam ve gerek İngilizce gerek çizim olsun eksiklerimi kapatıp ülkeme iyi bir mühendis olmak istiyorum.

 7. İlker Şahin Arancıoğlu

  Okulda verilen solidworks dersinin çok yetersiz olduğunu düşünüyorum ve işi iyi bilenlerden öğrenmek istiyorum

 8. mehmet yıldız

  sanırım kaçırdım başvuruyu tekrar açılırsa çok güzel olur

Cevap yaz!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.İşaretli alanlar doldurulmalıdır. *

*