>

Güneş Enerjili Kol Bilekliği

Sponsor Bağlantı

Akıllı telefon kullanıyor ve tüm gün şarjının yeterli olmadığından sizde şikayetçiyseniz bu ürün tamda bizler için üretilmiş diyeceksiniz.Akıllı telefonlar hayatımıza girmeye başladığından itibaren gelişen teknolojilerinin gerisinde kalan bir dezavantajları süregeldi ; batarya kullanım süreleri.

Artık üretilen telefonların işlevleri neredeyse aynı özellikte olmaya başladı ancak bugünlerde geliştirilmesi için çalışılan temel eleman telefonların donanımsal veya yazılımsal özelliklerinden değil de batarya çeşitleri ve verimli batarya kullanımı olmaya başlamıştır.

İşte böyle sorunların baş gösterdiği anlarda telefonunuzu günlük kullanım sırasında ya sürekli şarjda bırakıp gitmeniz gerekecek ya da düşük pil uyarısını sürekli duy

manız.Konuşma esnasında,prizden uzakta,otobüste veya araçta yolculuk ederken telefonunuzu şarj etmek ister misiniz ?
EnergyBionics Kickstarter kampanyası başarılı olursa , sadece bilek üzerinden güneş enerjili pil şarj cihazı kullanılmaya başlanması içten bile olmayacaktır.

Güneş Enerjili Bileklik

Güneş Enerjili Bileklik

Carbon giyilebilir şarj cihazı; akıllı telefon , kamera veya diğer kişisel elektronik cihaz için birkaç saat enerji sağlayabilir bir 650 mAh lityum polimer pil içerir. Yaklaşık 30 dakika içinde bir telefonu şarj etmek için yeterli enerjiyi sağlayacaktır. Diğer pek çok ” yedek batarya ” araçlarının aksine , Carbon bir monokristal fotovoltaik (güneş) hücresi kullanarak kendi pilini şarj eder. Energy Bionics tam güneş ışığında 2-3 saat içinde tüm bataryanın şarj edilebilir olduğunu iddia ediyor.

Güneş enerjisi dönüşümünü maksimum seviyede tutabilmesi için kendi içerisinde MPPT(maksimum güç noktası izleyici) sistemini küçük mikrodenetleyiciler vasıtasıyla sağlamaktadır.USB arabirimi ile 30 dakika içerisinde telefon,kamera ve diğer elektronik cihazların bataryalarının dolumunu gerçekleştirebilecek enerjiyi içerisinde barındırabilecek bu cihazlar birkaç yıl içerisinde herkesin kolunda olacaktır.

 

Carbon bileklik

 

Carbon Bileklik

Carbon Bileklik

 

 

 

 

Güneş Enerjili Kol Bilekliği

Güneş Enerjili Kol Bilekliği

Carbon Circuit

Carbon Circuit

Sponsor Bağlantı

Cevap yaz!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.İşaretli alanlar doldurulmalıdır. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.