>

CeBIT Bilişim Fuarı 11-14 Eylül 2014’te başlayacak

Sponsor Bağlantı

cebit 2014 afiş

Avrasya bölgesinin en büyük bilgi teknolojileri fuarı olarak kabul edilen CeBIT Bilişim Fuarı bu yıl 11-14 Eylül 2014 İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek. Fuarda uluslararası bilgi ve iletişim teknolojileri, uydu iletişimi, dijital yayıncılık, Kablo ve TV sektörünün ileri gelen markaları son ürünlerini teknoloji meraklılarıyla buluşturacak.

Bilgi ve iletişim sektörü fuar organizasyonlarının lideri Deutsche Messe AG tarafından CeBIT Bilişim Eurasia 15. kez düzenleyeceği fuar ile İstanbul’u, bölgenin bilişim sektörünün iş merkezi haline getirmeyi amaçlamaktadır. İlk kez 1992 yılında düzenlenen fuar, 2000 yılından bu yana bir CeBIT Etkinliği olarak düzenlenmektedir.

Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Global Conferences Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia, karlılığı maksimize etmek, maliyetleri düşürme ve risk yönetimi açısından en doğru platform.

Gelecekteki iş stratejilerinin temel bir parçası olan bilişim, hemen her sektörde yeni iş alanlarının açılmasını ve sektörün büyümesini sağlıyor.

Sektörün ihtiyaçları ve eğilimi doğrultusunda yenilenen yapısı ile CeBIT Bilişim Eurasia 2014 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutarak şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunacak.

İstanbul Fuar Merkezi
Yeşilköy Mh., 34149 Bakırköy/İstanbul

Fuar Tarihi: 11 – 14 Eylül 2014
Fuar Ziyaret Saatleri : 10.30 – 19.00

Sponsor Bağlantı

Cevap yaz!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.İşaretli alanlar doldurulmalıdır. *

*