>

Ağaç Taşıma İşlemi ve Makinesi

Sponsor Bağlantı


Ağaçların zarar görmeden yerlerinin değiştirilmesi amacı ile yapılmış olan bu makine oldukça güzel bir tasarıma sahip. Bir örümcek gibi kökünden kavranan ağaç yerinden sökülüp başka yere yerleştirilmek üzere araca yükleniyor. Bu ağaç taşıma makinesi ile ağaç taşıma işlemi yapılırken verilen hasar en aza indiriliyor.

Sponsor Bağlantı

3 yorumlar

 1. Sayın admin facebook’taki yorumları engellemişsiniz bari buradan devamedeyim. Bu makinalardan belediyelerin envanterinde var diye bir şey söylemedim ben. Belediye isterse her türlü makinayı firmalardan temin edebilir. Mamak Belediyesi de kiraladığı bu makinalarla halka hizmet etmektedir. Yalova belediyesi de pek hala aynı şekilde makina getirtip o ağaçları parklara nakledebilirlerdi. Sen de aynı zihniyettensin…

  • Size çok basit bir soru sordum: Bu çapta bir makineyi Türkiye’den nereden temin edebiliriz? Siz de dediğiniz mi Mamak Belediyesi. Girdim envanterine baktım, öyle bir makine yok. Sonra dediğiniz ki özel kuruluşlardan kiralar. Madem özel kuruluşlardan kiralıyor, o halde o kuruluşlardan birinin adını verin ya da belediyede var demeyin. Belli ki belediyeyi bir kere ağaç sökerken görmüşsünüz o da aklınızda bütün ağaç sökme makineleri aynı imajını yaratmış. Zihniyeti bilmem ama sizin ciddi mantık dersine ihtiyacınız var. Doğru söylemediğinizi açıkca beyan etmenize rağmen haklıymış gibi insanları itham ediyorsunuz. Yalova Belediyesi o ağaçları kurtarabilirdi, kurtarmalıydı ancak bunu belirtmenin daha düzgün daha doğru yolları var. Sizin gibi gerçeğin bir kısmını gösterip siyaseten birilerini karalama amacıyla yorum yapan insanlara kapımız her zaman kapalıdır.

   • ”Belediye de var” diye bir şey söylemedim ben. Yalan söz söyleyerek bana itfirada bulunmayın.

    Adres neresi dediniz ben de Mamak Belediyesine veya bağlı bulunduğunuz belediyeye gidin onlar sizin için temin edebilirler diyorum.

    Bir ağaç değil onlarca ağacı söküp götürdüler ”aynı çapta” bir makine ile. Videodaki makinenin öyle ahım şahım bir yanı yok.

Cevap yaz!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.İşaretli alanlar doldurulmalıdır. *

*